| DaRlInGiLuSiOnS a întrebat:

Ce cursuri trebuie sa fac pentru make-up artist, manechiurista sau coafura? Stiti pe unde pot gasi in gorj sau macar aproape de gorj? dati-mi mai multe detalii despre cursurile astea

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cursuri pentru calificare in meseria respectiva. Te poti interesa la Agentia Judeteana pentru Ocuparea Fortei de Munca(AJOFM) din judetul tau, de obicei aceasta organizeaza cursuri pentru diferite meserii. Cred ca acestea se gasesc afisate si pe site-ul agentiei. Succes si numai bine!