| Xfactor_2745 a întrebat:

Ce este mai indicat sa aleg in cadrul Facultatii de Arhitectura Ion Mincu, urbanism sau arhitectura de interior? Adica care m-ar ajuta sa-mi gasesc un loc de munca mai repede?

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

După părerea mea, o specializare în "Urbanism" îţi oferă şanse mult mai mari happy

Toate cele bune!

Răspuns utilizator avertizat
| RickGrimes a răspuns:

Du-te la mcdonalds poate gasesti acolo vreun "job", stergi veceul, mai furi un hamburger, te-ai asigurat pe viata laughing)))))))

| Xfactor_2745 explică (pentru RickGrimes):

Wow, dintr-odata mi s-a luminat ziua, you really must be fun at parties, bine, nu stiu daca a sta in cotet cu gainile se poate numi petrecere. GGWP, dude