| Matildairinel a întrebat:

Care e diferența dintre:

- Mobilier și Amenajări Interioare (Facultatea de Arhitectură de Interior - Universitatea de Arhitectură și Urbanism "Ion Mincu" București);

- Design de Produs (Facultatea de Arhitectură de Interior - Universitatea de Arhitectură și Urbanism "Ion Mincu" București);

- Design (Facultatea de Arte Decorative și Design - UNArte București).

Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nici o diferență, îs toate-trei-o-apă-și-un-pământ!

| mihaipopovici a răspuns:

Am intrat pe Chilipirul-Zilei.ro si au vazut ca au reduceri foarte mari! Au o gama variata de produse, produse de calitate si la preturi corecte. Daca vreti vrea-un imobiliar aveti un cod de reducere : CUPON5
LINK SITE : https://bit.ly/3CMcwv5