| ANONYMBOSS293 a întrebat:

Ce facultate imi recomandati, unde e mai bine, la Bucuresti ase la contabilitate si informatica de gestiune sau informatica economica sau la Craiova informatica? Nu sunt din niciun oras, deci o sa stau la camin la oricare ar fi. Va rog sa veniti cu raspunsuri mai concrete si sincere.

6 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

De departe as alege mult mai bine cotatul ASE decat o facultate din Craiova.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Singura logica sa faci facultatea la Craiova e sa fii din zona... altfel nu vad de ce ai alege o facultate din Craiova si nu una din Bucuresti

| alexalexandrusincerul a răspuns:

In Bucuresti este cel mai bine.Alege o facultate care sa iti si placa.Asa e cel mai bine

| ANONYMBOSS293 explică:

Este in zona, 80 km pana la Craiova si 200 pana la Bucuresti, nu conteaza asta, eu ma refer care ar fi o facultate mai buna din punct de vedere profesional. Ambele sunt cu informatica dar difera ceea ce fac dupa...

| DeeAnonym a răspuns:

Vrei raspuns sincer? Tine: Esti retardat. -_- scuze, mai sincer de atat nu pot fi. Adica... cum *** mea intrebi pe altii ce vrei tu sa faci!? In *** mea ca lumea a innebunit de tot! -_-

| Kawaiibubu a răspuns:

Da la BUCI. Bucharest University of Chemical Industry