| Meme10Meme a întrebat:

Ce facultate sa urmez ca sa pot ajunge politician credibil [de parca nu stiu dar poate imi dati voi o idee mai buna]?

Răspuns Câştigător
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Științe politice.

14 răspunsuri:
| Eisenheim a răspuns:

Te-ai apucat de băut, asa-i? laughing Că o iei razna, politician auzi și și credibil laughing laughing

| Meme10Meme explică (pentru Eisenheim):

Eu as fi bun ca prim-ministru. Pare imposibil, dar se poate. Uite, Barna e nou deci e bun.

| darrio2007 a răspuns:

Școala veții.

| Eisenheim a răspuns:

Și ai face un partid IPT? IO PENTRU TOTI laughing

| gritt a răspuns:

Asta ne mai trebuie.

| Catrice a răspuns (pentru Eisenheim):

Nah, VMPM - voi munciți pentru minehee hee

| Lukasssz a răspuns:

Vere ti-am spus sa mai lasi bautura

| Fatamuntilor a răspuns:

Probabil Stiinte Sociale
Dar fara un partid care sa fie la putere nu faci mare branza!

| KsfNksf a răspuns:

Cel mai bine faci dreptul - te pregătește cel mai bine în politică!

| Meme10Meme explică (pentru KsfNksf):

Adevarat,si daca nu merge o sa devin avocat.

| Meme10Meme explică (pentru Fatamuntilor):

Uite ca USR-ul a ajuns la 24 % la un moment dat. Deci sunt sanse. Daca ai sprijinul popular si stii ce sa le promiti, ai sanse. Si daca ajung im mod paradoxal prim-ministru, scap eu de partidele astea nocive.

| Meme10Meme explică (pentru darrio2007):

Adevarat,ai vazut ce a ajuns Dancila. Serios vorbind, vad ca profii au succes la poltica. Gen, doi profi au fost presedinti iar altul prim ministru [Dancila a fost educatoare laughing)]

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Meme10Meme):

Sa minti frumos este o arta!

| rosessunflowersandlillies a răspuns:

Stiinte politice cred si eu ca e cea mai buna.