| loredana256 a întrebat:

Hei!
De ceva zile ma gandesc ce facultate sa urmez ce profil si nu stiu. Ma poate ajuta cinePlease?!

1 răspuns:
| NegruAlb a răspuns:

Incearca sa te gandesti ce ti-ai dori sa faci in continuare, ce ai vrea sa lucrezi si sa iti placa (asta e cel mai important). Ti-as putea enumera acum toate facultatiile dar nu te ajuta cu nimic...tu trebuie sa stii ce iti place sa faci. Te poti consulta si cu parintii care te cunosc mai bine decat noi, cei de pe TPU. M-ai gandeste-te si sigur o sa iti dai seama.
Multa bafta!