| Gabriela_6882 a întrebat:

Ce facultate studiati? Care este parerea voastra despre aceasta facultate si ce ati vrea sa mai studiati? happy

2 răspunsuri:
| herbalist a răspuns:

Acum sunt la drept dar as incerca deocamdata sa mai fac un curs de inspector resurse umane

| Ecea a răspuns:

Am studiat acum 2 ani Management Financiar Contabil si nu mi-a placut.
Acum am incercat Productie Mecanizata, si de asemenea nu prea ma atrage.
Cred ca vreau sa studiez o facultate de limbi straine sau un conservator.