Întrebare recomandată | danielabluegirl a întrebat:

Dupa parerea voastra care e cea mai buna facultate de medicina din Romania?

Răspuns Câştigător
| Thedarkwolfgirl a răspuns:

UMF Târgu Mureș clar. Top de listă. Studentii de acolo sunt niste oameni deosebiti si medicii la fel. Acolo si chiar daca esti sarac lipit sau esti de alta etnie nu esti refuzat. Este singurul spital din tara care are studenti capabili sa ajute oameni atat fizic cat si moral. Acolo niciodata nu vei fi trimis in alta parte cum se face altundeva in tara.
Dacă te pregatesti sa pleci la o facultate te indemn cu mult drag întra-colo.
*Concursul de rezidenți este câştigat întotdeauna de ei.
*Daca vrei sa razi putin de ce pot scoate studentii de acolo cauta pe internet Femurul, Esti student la stoma Umftgm daca, serenadele studentilor.
*Deşi sunt în clasa 10, şi eu ma îndrept spre Târgu-Mureş
#Medlife
Sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| forthewicked a răspuns:

UMF Târgu Mureș.

| Iulia365642 a răspuns:

UMF Târgu Mures, ma gandesc si eu sa ma duc acolo happy