| Skylerx a întrebat:

Ce idei de desene aveti? devil- Nu am chef acum sa ma gandesc.hee hee

10 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Viata cu louie sau copii de la 402.Desenele copilariei multora si a mele.

| Art a răspuns:

Poti sa faci un desen abstract... Pornesti de la o simpla frunza sau un simlu cerc si incepi sa te duci cu creionul unde te duce gandul.

| TeoIonela a răspuns:

Aseaza-ti doua obiecte in fata ta(mar si cub sau o sticla si o cutie) si deseneaza-le asa cum le vezi tu, cu umbra, penumbra, zone de lumina, etcwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un om pe un cal intr-o padurelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai desenaza o papusa intr-o padure sau pe Alba ca zapada

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ai incercat sa desenezi zane

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In momentul acesta as desena manga