| Babydin4you a întrebat:

Ce imi puteti spune despre o cariere in medicina? M-ar interesa chirurgia big grin. Cum este ea practicata in tara si cum este practicata afara? Recomandati o facultate facuta in tara sau in afara? Daca in afara in ce tara? Cat dureaza facultatea si cat dureaza perioada de rezidentiat? Imi puteti da mai multe detalii big grin. Cel mai complex raspuns funda:*!

1 răspuns:
| CreEppY a răspuns:

Pai cel mai bine ar fi sa inveti aici si sa pleci in strainatate deoarece se plateste mult mai mult acolo.Bafta big grin