| sandra2012 a întrebat:

Ce implica Facultatea de Comunicare si Relatii publice? Unde pot lucra dupa absolvirea facultatii, ce specializare voi avea? Vreau raspunsuri cat mai obiective va rog, nu din auzite. Va multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| EvangelineLovin a răspuns:

Poti sa cauti pe net pe un site de la o facultate, orarul si sa vezi ce cursuri se fac si in ce consta.

| sandra2012 explică (pentru EvangelineLovin):

Nu gasesc. Inainte de a posta intrebarea aici am cautat pe net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa absolvirea facultatii vei putea lucra in relatii publice(evident) - secretara, consultant financiar etc. E cam "pierde vara" facultatea. Se duc multi si ies multi capabili de aproape nimic.