| 3243F6 a întrebat:

Ce job pot sa mai am in afara de livrator daca am deja un loc de munca cu program de birou(9-17)?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ia-ti ceva de munca pentru weekend, ca nu-ti afecteaza munca de birou, dar iti aduce venit suplimentar consistent.

| Sophieka a răspuns:

Mai bine iti iei 2 joburi, fiecare cu program de 2 zile cu 2 liber astfel ca in cele 2 zile de liber tu mergi la celalalt job si tot asa.

Nu vei mai avea nicio zi libera si vei fi doar cu munca dar faci asta pentru viitorul tau, desigur daca vei stii sa ai grija de bani.

| carevaescu a răspuns:

Ceva in horeca poate, dar mai degraba freelancing sau reseller pe net, ca e overkill sa ai 2 joburi

| haileewatson a răspuns:

Freelancer. Iti faci propriul program.

| nukeyly a răspuns:

Un job practic si flexibil la care suna telefonul constant, instalator apa gaz, electrician si la astea trebuie sa faci ceva cursuri oficiale.
Mai e deschizator de usi yale chei pierdute, montare usi. Pe pc ceva, pare simplu dar iti strica ochii si coloana.

Da orice alegi sa-ti omori timpul, trebuie sa ai si timpul tau personal ca sa-ti fie colorata viata, ca oricat ai nu duci cu tine la final de drum.

| HUAWEHUAWE a răspuns:

Munca tot pe pc
pe o platforma online de vanzari de exemplu

| Alexhere4help a răspuns:

Paznic de noapte