| Asaa a întrebat:

Salut! Ce locuri bune de munca sunt in afara de cele in care stai multe ore pe scaun la birou si cele cu multă muncă fizica?
Adica sa fie un pic mai dinamic dar fara multe ore pe scaun si munca fizica

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pe un santier de constructii. Stai pe scaun doar in pauza de masă.

| dullcat a răspuns:

Buna.Daca domeniul tau are treaba cu economia mi-e greu sa cred ca poti face altceva decat sa lucrezi la birou.E amuzant cum parintii din multe generatii fix asta si-au dorit pentru copiii lor (inclusiv ai mei), dar oamenii si-au dat seama ca nu e asa roz si frumos sa iti irosesti viata la birou, chiar daca e relativ curat si caldut, civilizat etc laughing

Poate ti-ar prinde bine un job remote, sa lucrezi de acasa? Am observat ca si asta e un trend, tineri care nu mai vor in mediul corporatist, se muta la tara si lucreaza de acasa.

| Asaa explică:

Experienta am de economist