| cristinuca05 a întrebat:

tot vad anunturi de munca de genul asta:ANGAJĂM tineri pentru muncă de birou, program flexibil.cam in ce consta stie cineva la ce se refera cu munca la birou mai exact? fundita.multumesc

1 răspuns:
| CARMENCITA a răspuns:

Da telefon si intreaba despre ce este vorba.In mod normal cand scrie munca de birou ar trebuie sa fie vorba de o munca de birou,adica sa raspunzi la telefon, sa tehnoredactezi sau sa lucrezi pe calculator, etc.Eu am dat telefon la un anunt asemanator si de fapt nu era doar munca de birou, era de vanzari produse si trebuia sa umbli sa strangi comenzi. Daca nu dai telefon sa afli despre ce este vorba nu ai cum sa afli.