| Madalin17ON a întrebat:

Ce joburi vor fi cautate in urmatorii 10 ani si ce facultate trebuie facuta pentru jobul respectiv? Daca se poate mentiona si salariul ar fi ideal.

Răspuns Câştigător
| martzian a răspuns:

Madalin, in ordinea prioritatilor este ca tu: 1. sa afli ce tip de meserie este potrivit profilului tau de personalitate si 2. sa o alegi pe cea mai potrivita, straduindu-te sa ai o pregatire profesionala de top. Cei mai buni, in orice bransa, castiga frumos, fiind totodata si impliniti dpv profesional. Iti recomand: http://carierasipersonalitate.ro/

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Anonymous615KS a răspuns:

Iti dau o meserie care mereu va fi platita bine si nici nu necesita facultate, doar putin " talent " si sa fii atent si precaut. " Sofer pe tir ". Meserie foarte frumoasa, vezi toata tara, ajungi sa vezi Europa la un moment anume, platit bine in jur de 1000 de euro, doar ca nu prea iti poti intemeia o familie.