| Andrei5000 a întrebat:

Ce locuri de munca sunt bine platite cu 10 clase obligatoru/?

5 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Nici nu se pune problema unui loc de munca decent numai cu 10 clase; urmeaza macar cursurile unei scoli de meserii spre care ai chemare-bine platita este meseria de hairstyle(ca nu se mai poarta frizer!), in care nu te omori cu munca, lucrezi intr-un mediu curat si cald.

| Gabitzu246 a răspuns:

Cu 10 clase abia daca ajungi sa lucrezi in salubrizare, in ziua de azi daca nu ai minim 12 clase si bacul luat nu prea ai sanse sa te angajezi.Este trist dar daca asa au votat parintii si bunicii nostrii.......adica vreau sa zic ca au votat pentru o galeata si o umbrela, ne meritam soarta.

| fearlessss a răspuns:

Dealer de drg, de arme, terorist, criminal, hot.Cam astea.Nu ai ce face cu 10 clase, sa mai fi si bine platit.

| denyemy a răspuns:

Lucrezi cu ziua, altceva nu ai ce face, sa mai fi si bine platit nu se pune problema.

| paco28 a răspuns:

Vitanjor big grin la asta primesti spor de rusine, in rest cu 10 clase nu cred ca gasesti un loc de munca bine platit... stimawinking