| Catalion a întrebat:

Un var de-al meu cauta locuri de munca disponibile in prezent in toate orasele si judetele din Romania asta. Imi spuneti si mie un site din ala cu locuri de munca disponibile ca vreau sa-i trag la imprimanta ce cauta?

3 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Uite situri specializate:www.romjob.ro; www.ejobs.ro; www.myjob.ro; www.locuridemunca.ro; www.1001-locuridemunca.ro; www. ofertelocuridemunca.ro; www.findjob.ro.

| darrio2007 a răspuns:

Cauta pe myjob, best jobs, ejobs. Fa-ti un cont si vei primi e-mailuri zilnic despre locuri de munca. Poti crea c.v.si poti aplica la firma care crezi ca ti se potriveste conform aptitudinilor si calificarii.

| antonia09 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa isi faca un CV online pe urmatoarele site-uri de joburi:
www.ejobs.ro
www.myjob.ro
www.bestjobs.ro
Daca faci o cautare pe Google cu siguranta vei gasi si alte site-uri care te pot ajuta in ceea ce cauta verisorul tau. Mult succes,