| xXdoareuXx a întrebat:

Ce materii iti trebuie pentru a deveni psiholog? Si daca as devenii psiholog as castiga bine? Dar pentru arhitect? Si ce profil ar trebui sa aleg pentru a fi psiholog? Dar arhitect? dau funda...sunt in clasa a 7a si mai am o leaca pana la liceu si nu stiu.

Răspuns Câştigător
| mady04 a răspuns:

Locica pshihologie...iar pentru arhitect doar desenu' e cel mai imp crede-ma daca ajungi psiholog nu se plateste bine dar pentru arhitect...happy destul de mult cat sa-ti duci zilele in mahhatan