| Parman a întrebat:

Ce meserie pot avea daca termin Facultatea de Inginerie Electrică și Știința Calculatoarelor?

Răspuns Câştigător
| Frank51 a răspuns:

Inginer in regenerabile, baze de date, electronica, telecomunicatii, retelistica, programator, web designer, depinde foarte mult ce cale alegi tu pe parcursul facultatii. Eu sunt la aceeasi facultate in anul 3 si cel mai usor si ok din punct de vedere financiar mi se pare partea de programare.

4 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Aitist
winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai multe. O sa si primesti oportubitati de munca la anumite companii

| CorleoneBaiat a răspuns:

Inginer