| ValP a întrebat:

E greu la Tehnologia Informatiei la Facultatea de Inginerie Electrica si Stiinta Calculatoarelor, Universitatea Transilvania din Brasov? Cursurile sunt luate de la 0? Programul este incarcat?

Răspuns Câştigător
| sEusebiu a răspuns:

Da e chiar greu, cel mai mult conteaza sa iti placa altfel nu poti sa rezisti programul este evident incarcat trebuie sa inveti si dupa cursuri.
Cursurile nu sunt luate de la 0 ci de la un nivel destul de ridicat care ar trebui sa il stii daca ai face si putin voluntariat la un atelier de calculatoare tear ajuta foarte mult si la CV.
Funda bro?winking