| anonim_4396 a întrebat:

Ce meserii v-ati dori sa aveti?

29 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Profesor de istorie sau medic.De mic imi doresc asta si sper sa obtin ce mi-am dorit, una din cele doua.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Psihoterapeut, ghid turistic, inginer (de sistem), manager intr-o fundatie.

| xibalba a răspuns:

Ceva care sa aiba legatura cu informatica(partea de software)... poate webdesigner, inginer IT, etc. Nu m`am gandit, dar ceva in domeniul informaticii sigur

| Emeraude a răspuns:

Teatru/actorie.

| Leea1234 a răspuns:

Am doua...
profesoara de limba si literatura romana
doctor ginecolog
cea de-a doua ...imi place dar nu cred ca sa putea vreodata sa o practic. ...imi este frica de ace!
prima...cu putina ambitie, in cativa ani am sansa sa stau la catedra!

| Psihoyounger a răspuns:

Psiholog sau profesor de geografie.

Psihoyounger

| eek a răspuns:

Cosmeticiana, make-up artist, medic in refexoterafie, medic veterinar.thinking

| viki a răspuns:

Psiholog sau nutritionist...Insa imi place si actoria...

| zemantex a răspuns:

Sefu de la google happy

| MisterSteeck a răspuns:

Pilot de avion sau politist in criminalistica

| yuli10 a răspuns:

Pai... cand o sa termin facultatea o sa fiu profesoara de fizica big grin mi se pare interesant, daca ajung sa predau la un liceu bun o sa fiu fericita.
dar cred ca cel mai mult mi-ar placea sa fiu scriitoare sau regizor.

Răspuns utilizator avertizat
| danutza a răspuns:

Critica cea mai aspra meserie o intalnesti la sefi..patroni...nimic nu e bun totul e pe munca sau munca fara bani big grin

| Georgiana2905 a răspuns:

De mica imi doresc acelasi lucru si sunt multumita ca sunt pe drumul cel bun. Imi doresc f mult sa ajung profesora. Sunt f sigura pe mine. Sunt sigura ca in cativa ani visele vor deveni realitate.

| Gabry a răspuns:

De cateva luni imi doresc sa fiu MJ\m/
rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| hmmmmmmmm a răspuns:

Agent de turism, ghid sau la receptie intr-un hotel (si mai sus...pana la manager de hotel)... oricum in turism, avand in vedere ca am si o licenta in domeniu. Tu?happy

| alexandra14 a răspuns:

Eu as vrea sa devin fashion designer.happy

| darknet a răspuns:

Jurnalist GSP.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As fi vrut de mic sa zbor, dar nu se putea din cauza ca port chioambe laughing Mi-ar place sa explorez fundul oceanelor, ca in Jules Verne 20. 000 de leghe sub mari, sau sa fiu astronaut si sa pot explora spatiul ca in Fundatia (de Asimov) sau Star Trek, mi-ar mai place... uf, multe...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Crescator de tarlifesi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Doresc mai mult decât în prezent!
Cum "ziceai" că te numești?
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cantareata! XD multi imi spun ca am voce XD!

| buburuzAndreea a răspuns:

Mi-as dori muuuuuuult sa ma fac psiholog. Sau make-up artist. sigh O sa fac Poli totusi. Daca iau BAC-ul.hee hee Uneori nu conteaza ce iti doresti, ci si ce e de viitor.

| elseva5lei a răspuns:

Profa de istorie, biolog marin, botanist, arheologhappy.

| Angel of darkness a răspuns:

Medic sau politist la criministica big grin

| mystiqreign a răspuns:

Lucrator la drumuri si poduri.

| vyly a răspuns:

Lautar rolling on the floor

| Joker_5934 a răspuns:

Controlor de trafic aerianbig grin