| Curious2 a întrebat:

Ce meserii/profesii aveti?

16 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Artist plastic licentiat/profesor de educatie plastica (desi de multi ani m-am retras de la catedra)

| Curious2 explică (pentru MihaelaDart):

Ce parere aveti despre "Vincent van Gog"?

| sierra1 a răspuns:

Unii
sunt răspunzători profesioniști de intrebări (ne)puse
alții
sunt intrebători profesioniști (nu-i interesează răspunsul, doar intreabă)

| Celcestietot a răspuns:

Conduc lumea din umbra si ar trebui sa imi multumiti laughing!

| Dismally a răspuns (pentru Celcestietot):

Dupa anul acesta cred ca ar trebui sa-ti dai demisia laughing

| Celcestietot a răspuns (pentru Dismally):

Se putea si mai rau, dar mi-am aratat bunatatea si nu am dat lovitura finala rolling on the floor!

| Curious2 explică (pentru Dismally):

Ce s-a intamplat rau anul asta?

| Dismally a răspuns (pentru Celcestietot):

Inca nu s-a terminat 2020 laughing

| Celcestietot a răspuns (pentru Dismally):

Inca nu, ai dreptate devil

| Dismally a răspuns (pentru Curious2):

Pandemia, protestele, e posibil sa izbucneasca si cateva razboaie cum ar fi intre Armenia si Azerbaijan, se anunta deja o criza economica fara precedent si mai vedem, abia suntem la inceputul anului.

| Curious2 explică (pentru Dismally):

De unde stii lucrurile astea?

| Dismally a răspuns (pentru Curious2):

Ministerul Apararii din Azerbaijan a declarat recent ca este pregatit sa foloseasca forta pentru a recupera unele teritorii ocupate de Armania.

| Nemessys a răspuns:

Liber profesionist.

| Dorotheea21 a răspuns:

De unde scoti intrebarile astea? Chiar te ajuta daca iti spun cateva persoane cu ce se ocupa, sau este un concurs intre tine si arda234567?
Ti.as fi spus ca lucrez in finante si in moda, daca nu imi era teama ca vine un cont prost, si spune ca nu lucrez. laughing
Cam in asa hal s-a prostit TPU sau mai degraba, unii de pe TPU.

| Curious2 explică (pentru Dorotheea21):

Care e problema?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Curious2):

E nebagata in seama