| deliamy a întrebat:

Ce obiecte( gen felicitari, matisoare, borse) as putea face si vinde?

4 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Nu vrei mai bine sa fii reprez Oriflame, daca doresti un venit?

| Owakey a răspuns:

Bună!

Întrebarea ta nu a fost foarte concretă. Poţi vinde orice în ziua de azi.

Baftă!

| IrinaIvashkov a răspuns:

Buna!

Eu iti recomand fa niste felicitari frumoase de Hallowen si asa in curand vine poti face niste lantisoare, bratari impletiti brose ai putea face folosind ace de siguranta si lipici lichid. martisoare nu prea as fi de acord deoarece mai este pana in Martie, poti face oregami din hartie, ai putea inventa o revista despre hallowen cum se petrece in tara noastra in alte tari (informeaza`te de pe net) si apoi sa faci copii xerox. App vinde`le mereu la preturi negociabile. Ai putea face si niste jucarii tot pentru hallowen umplute cu vata folosind ata de ghemotoc ai putea face un dovleac big grin sau ce doresti tu

Sunt multe lucruri

Succes!

| TpUrOsE a răspuns:

Ai pute face quiling in forme de pisica, floare, casa, inimioara etc. sau origami ori kirigami