| c8ilcopac a întrebat:

Ce ore se fac la profil de Matematica-informatica intensiv engleza? si la ce se da teza. multumeschappy

Răspuns Câştigător
| andre999 a răspuns:

6 ore de informatica daca este intesiv daca nu doar 3-4.
4 ore romana in a 9 si 3 mai incolo
4 ore de matematica
3 ore fizica
2 chimie si biologie si din a 11 cate o ora fiecare
teza dai la mate la informatica (chiar daca nu e intensiv) la romana
si la alegere bio chimie fizica.
Succes.

| Raiisa_Raiisa_1990 a răspuns (pentru andre999):

Daca e intensiv engleza, asta nu inseamna ca se face si engleza? straight face

9 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Pai mate fiz info chim si engl intensiv
eu zic ca e mega greu.mai gandeste-te!

| Alina a răspuns:

Dai teza la mate, romana, engleza si la alegere fizica, chimie sau biologie.Si orele sunt ca la orice alt profil real, insa vei avea un nr mai mare d ore d engleza.

| bestmusik a răspuns:

Pai se fac cam 5 ore de mate, 3 de fizica, 2 de chimie, daca e intensiv engleza se fac vreo 4 ore de engleza, 4 ore de info, 2 bio etc.
Se da teza din mate, info, romana, engleza si la alegere una din chimie, fizica, bio.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Matematica e beleaua dai brici acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna:mate
info
engleza
franceza
biologie
fizica
chimie
romana
teza:mate, romana, informatica, biologie.big grin
Sper ca am fost de folos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate cineva sa-mi spuna daca este diferenta intre matematica-informatica si matematica-informatica-intensiv informatica? Multumesc mult

| c8ilcopac explică:

3 ore de fizica?! cred ca o sa mor... aa si eu nu am facut franceza, decat engleza si germana din a 5-a. oricum mai am timp de gandit, sunt doar a VII-a, da ma tot streseaza mama si profesorii ca la ce liceu o sa ma duc si cand le zic ca nu stiu raman cu o fata dinaialaughing si " cum nu stii?!?" oricum multumesc.

| c8ilcopac explică:

Pai eu cred ca la matemateica-informatica-intensiv informatica se face mai multa informatica..., dar si andre999 a specificat in raspunsul lui:
"
andre999 a răspuns:
raspuns ales
6 ore de informatica daca este intesiv daca nu doar 3-4..."