| publicname a întrebat:

Ce parere aveti de baietii animatori din cluburile de fite?

10 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Fac si ei o meserie ca si fetele animatoare, deci... de ce nu?

| Anca a răspuns:

Chiar sunt frumosi unii. Mie imi plac. N-am nimic impotriva animatorilor. Chiar aleg cluburile in care merg si dupa animatorii care sunt acolo.

| OanaG a răspuns:

Sunt draguti ...isi castiga si ei existentahappy

| DianaLostInDreams a răspuns:

Unii sunt draguti, sincerbatting eyelashes.

| publicname explică:

Deci mie mi se pare o meserie prea tare mai ales pe timpul studentiei cand e foarte greu cu bani, castigi bani distrandu-te

| publicname explică:

Da, dar ganditi-va ca nimeni nu ne angajeaza tineri fiind la slujbe care cer multa gandire pentru ca cer o facultate terminata, experienta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi e cam sila de ei asa, cand ii vad, uleiosi si imbracati sumar (mai mult dezbracati), dar na, oamenii au si ei nevoie de bani si e posibil sa nu se priceapa la altceva sau poate pur si simplu le place sa practice meseria aia. si la urma urmei, cineva trebuie sa o faca si p'asta, nu? toti isi au rolul lor in societate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimicspecial, ai si tu un punct de vedere. bai, daca scoti bani din asta si nu faci nimic degradant, ba chiar mai mult, iti si place, nu te condamna nimeni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai chiar ashea. uni sunt preaaa buni :X:X:X sh dc nu? stiu sa danseze sh sa distreze femeile.care vor asta logic.deci sunt liberi au calea libera. s`o faca :X:X

| raisssa a răspuns:

Fac si ei ce pot mai bun... daca nu ii duce capul la mai multlaughing