| Catalin244444 a întrebat:

Ce parere aveti de o facultate economică? In afara de contabil ce job pot avea?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Viitorul meseriei de contabil, e cam incert (deh, automatizările, softurile astea...)

| CostinAlamariu a răspuns:

Poti sa lucrezi la banca sau la o companie de asigurari, meserii mult mai bine platite decat contabil.

| Iote a răspuns:

Tot contabil happy
Apropo de ce spune sierra, masinile alea tot de oameni sunt folosite. (Inca) nu citesc singure actele, nu rezolva singure erorile.

| haileewatson a răspuns:

"Facultate economica" e un termen foarte vagwinking poti avea orice job vrei indiferent de facultate