| ObiectivulAnonim66 a întrebat:

Ce părere aveți de programarea sociala, o putem evita?

Răspuns Câştigător
| LeeSC a răspuns:

Dupa parerea mea, noi oamenii suntem doar niste pioni ai societatii, cu intermediul banilor, cei de sus/angajatorii nostri ne controlează.Ne traim viata pentru ai slujii pe ei asta daca nu facem ceva in aceasta priviinta.Pentru ei doar banii conteaza, fericirea lor consta in adunarea de averi, averi risipite pe nimic.Vor constientiza ca banii nu aduc inapoi timpul si ca banii nu pot cumpara ani de viata.

| Mascarici07 a răspuns (pentru LeeSC):

Viata e relativa... nu o traim doar noi. Noi suntem niste pioni in sine din orice punct de vedere deoarece noi nu controlam orice sau ceva.

6 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Cum adica programare sociala?

Răspuns utilizator avertizat
| Mayhem666 a răspuns (pentru ObiectivulAnonim66):

Ti-as da o parere, daca as sti ce inseamna programare sociala, de aia te-am si intrebat ce imseamna, ca sa stiu ce sa iti raspund.

Răspuns utilizator avertizat
| Mayhem666 a răspuns (pentru ObiectivulAnonim66):

Ah, acum "CRED" ca am inteles, dar tot nu stiu ce sa raspund laughing
Sorry!