| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de Universitatea Romano-Americana? Daca dau la drept in cadrul acestei facultati, pot deveni criminalist? Si daca ai facut aceasta facultate, credeti ca americanii te vor lua in seama macar putin?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| raluk27 a răspuns:

Da, sigur laughing Mai ales daca ai facut dreptul.....Va fi bataie pentru tine!
Universitatea Romano Americana este o particulara poleita la exterior cu materiale noi si moderne, plina de pusti de bani gata cu fite, care ies de pe bancile facultatii cu 10 pe linie, unde calitatea invatamantului lasa de dorit.