| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre Facultatea de Geografie? Doresc sa studiez aceasta facultate in strainatate si sa devin profesor universitar.

Răspuns Câştigător
| Christinnnee123 a răspuns:

Buna. Vreau sa stii in primul rind ca tu hotarasti. Asta este vocatia ta, visul tau. Orice ti-as spune eu acum nu va conta daca intr-adevar simti si ai talent, caracter.

Parerea mea este ca toate meseriile sunt frumoase daca sunt bine alese, in special si a ta, pentru ca TU esti special, la fel ca fiecare pesoana in parte.
Funda?

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat