Întrebare recomandată | AlexandraAlexa12345 a întrebat:

Ce parere aveti despre FACULTATEA TITU MAIORESCU din Bucuresti, profil drept? Este mai buna decat Romano-Americana specializare >drept? Funda pentru cel mai bun raspuns!

4 răspunsuri:
| raluk27 a răspuns:

Tot ce e particular e prost, indiferent de nume. Daca vrei sa faci ceva ca lumea du-te la stat. Daca vrei profesori de la stat, du-te la stat.Simplu

| LeMousiqe a răspuns:

Este si foarte cunoscuta, nu am avut ocazia sa sudiez, dar e foarte buna profesori buni, tot ce-ti trebuie.

| eleaveyou a răspuns:

Da

| teocalinescu a răspuns:

Da, am o prietena care a terminat-o si am inteles de la ea ca profesorii care predau sunt aceeasi care predau si la universitate. Presupun ca si interesul este acelasi, cel din partea profesorilor, diferenta o fac doar studentii.