| Anne170 a întrebat:

Cum vi se pare Universitatea Titu Maiorescu din Bucuresti? In special facultatea de drept. funda pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| LioErnest a răspuns:

Eu sunt acolo, dar nu la drept! ai profesori buni, multi dintre ei sunt si la Universitate!
dar ca la orice universitate particulara, nu toti dintre ei isi dau interesul! :) cel putin, asa este la mine! este acreditata si de incredere, oricum!
mult succes!

daca ti-am fost de ajutor, te rog intra pe facebook: http://www.facebook.com/mondenpunctro