| macara a întrebat:

Ce parere aveti despre firma de recrutare worktime srl? o auzit cineva ceva despre ea? o plecat cineva cu firma asta? ii din Bucuresti firma

1 răspuns:
| emilitalia a răspuns:

Posibil sa fie teapa dar pot sa fie si seriosi. Eu am plecat in Italia cu o firma din Arad cu toate ca majoritatea spun ca firmele de acolo sunt tepare. Poate depinde si de noroc. Cu o firma din Bucuresti trebuia sa plec in Dubai si am luat o teapa lunga cat pana la ei.