| Neacsu_Simona_1989 a întrebat:

A plecat cineva cu firma worktime secretarial services srl?

7 răspunsuri:
| Toma_Constantin_1979 a răspuns:

Eu astept,,, dar cred ca e o mare teapa

| Stefan_Veronica_1971 a răspuns (pentru Toma_Constantin_1979):

Și ce facem?

| Toma_Constantin_1979 a răspuns (pentru Stefan_Veronica_1971):

Nu stiu ce sa zic...tu cand trebuia sa pleci?

| lorenzotgv a răspuns:

Am luat teapa toti luni eu ma duc peste ei daca vreti sa veniti luni la ora 9 dimineata la ei la sediu daca mai este sediu acolo

| Toma_Constantin_1979 a răspuns (pentru lorenzotgv):

Sal..acum am vazut mesajul....ai fost la ei la sediu...ce ai rezolvat

| Neacsu_Simona_1989 explică:

E teapa.

| Toma_Constantin_1979 a răspuns (pentru Neacsu_Simona_1989):

Dap ma asteptam la asta, pff.si ai facut ceva...ai fost la ei din nou