| 070Alexa a întrebat:

Ce parere aveti despre liceul dimitrie bolintineanu?

5 răspunsuri:
| yoonny a răspuns:

Nu te duce

| ღßaßÿღ a răspuns:

thinking Nu imi prea place acest liceu...Se intra cu o medie destul de micastraight face

| Corina_5887 a răspuns:

Anturajul lasa de dorit. daca nu ai medie de un liceu bun, macar du-te la un liceu in care poti gasi un anturaj ok. cel mai bine (in caz ca ai medie mica si nu prea te atrage invatatura) e sa faci un profil economic de unde stii ca iesi cu o specializare si te poti angaja mai usor (asta in cazul in care nu vrei sa faci facultate), succes!

| Alexandru_Dinca_1998 a răspuns:

Depinde... cu aceea medie intra multi... dar e destul de acceptabil