| Petronela a întrebat:

Ce parere aveti despre liceul dimitrie bolintineanu din bucuresti? Este bun, cum sunt profesorii, esti bine acolo?:d

Răspuns Câştigător
| gloria a răspuns:

Acolo am terminat eu:p e ok happy adica mie mi-a placut din toata punctele de vedere(am terminat acum 4 ani)insa spun asta acum ca in timpul liceului nicaieri nu ar fi fost bine laughing

3 răspunsuri:
| rotaruia a răspuns:

Pai, mie personal nu prea-mi place. profii sunt ca peste tot, adica si d-aia misto, si d-aia naspa. colectivul este alcatuit in principal din elevi de prin rahova si ferentari, deci da-ti si tu seama daca iti place sau nu. avantajul este piscina olimpica care-o au acolo. nasol insa este ca n-ai voie s-o folosesti laughing liceul nu arata foarte modern, insa merge. si ca un mare bonus, liceul si atmosfera sunt monotoane rau de tot, plictisitoare. ti-am zis, mie unul nu miar place. insa du-te pana acolo si uita-te si singur. nu cred ca-ti va zice ceva daca intri cu-un ghiozdan in spate.

| คเค๓เк a răspuns:

Eu am o verisoara care invata acolo
Profesorii sunt buni
Da cred ca este bine acolo ca daca nu era bine nu mai dadea la liceu`l ala...