| Joker3134 a întrebat:

Ce părere aveți despre școlile de politie Campina și Cluj? Eu zic că oferă multe beneficii.Și in vara tot un an se face iar apoi 4200 lei salariu de început și la armata consider că e ok 9 luni școală apoi serviciu asigurat ca subofițer.

4 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Nu te mai gandii la beneficii, sau ce faci dupa, incearca mai intai sa fi admis. Dupa aia vezi ce urmeaza si daca iti surade ideea.

Răspuns utilizator avertizat
| antimulte a răspuns (pentru Joker3134):

Sincer, nu. Mi se par prea mari, avand in vedere ca le incaseaza de la bun inceput orice subofiter care face pe soferul pentru vreun sef.

Răspuns utilizator avertizat