| Diana_Dia_2000 a întrebat:

Ce parere aveti despre Universitatea de Medicina si Farmacie din Craiova?

1 răspuns:
| AntoniSoulesOne a răspuns:

"din cate stiu eu, PILELE sunt de baza( am avut un coleg de liceu mai "slabut" la IQ care la medicina Craiova are bursa guess what, tatal lui e medic :evil: ).ei bine, poate si in Bucuresti se mai intampla chestii din astea...dar nu in modul barbar caracteristic Craiovei.
Asa ca, sfatul meu e sa alegi Bucurestiul. oricum nu e mult mai departe de Slatina decat e Craiova, iar viata si oamenii sunt total diferiti"
"ironia face ca eu sa fiu din Bucuresti si studenta la Craiova. big mistake., daca vrei sa faci ceva cu medicina si daca ai de ales uita de Craiova. aici pilele de te omoara, daca eu nu am avut pile si nici bani de spaga, nu mi-au dat transferul si uite asa am fost nevoita sa raman la Craiova. Sfatul meu fugi!"
Sper ca te-ai convins. sursa: http://www. imed.ro/forum/viewtopic.php?t=2222