| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre Universitatea de medicina si farmacie Craiova? Si m-ar interesa si niste comparatii intre aceasta si alte facultati de medicina din tara ca Timișoara, București, cluj etc

1 răspuns:
| CuriousStuff a răspuns:

Facultatile cele mai bune de medicina din tara sunt la Bucuresti, Cluj, Tagu Mure, Iasi... In ordinea asta. Dar daca chiar vrei sa inveti poti sa inveti medicina oriunde. Si dupa sa-ti faci rezidentiatul intr-o clinica mai bine dotata cu mai multi specialisti.