| Joker3134 a întrebat:

Ce părere aveți, merita sa imi pun 2 dosare diferite, unul la armata și unul la penitenciare? Sunt 2 instituții complet diferite și pot da diferit examenele, șanse mai mari sa intru in sistem.

1 răspuns:
| floringabor a răspuns:

Cum sa nu poti? Poti depune in doua locuri si te duci unde te cheama mai repede; iar dupa ce ai mers in primul loc, cand te cheama in celalalt, vezi daca renunti la primul loc de munca pentru al doilea sau ii zici la cine te cheama a doua oara ca ti-ai gasit alt loc de munca