| anonim_4396 a întrebat:

Ce pot face dupa ce termin facultatea de filosofie, sectia comunicare si relatii publice?

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Poti face resurse umane, publicitate, relatii publice in cadrul unei companii mari sau unei agentii a statului.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

In plus fata de Brigaela, in functie de modulele studiate optional, purtator de cuvant, jurnalist, prezentator radio-tv, translator...

kratos
| kratos a răspuns:

Poti sa te angajezi unde vrei tu ca ai studii superioare!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai nu te'ai gandit ce vei face cand ai dat la facraised eyebrows?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Să ocupi un loc de muncă conform pregătirii tale.
Multă baftă.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La cum e viata in ROMANIA sigur o sa fi somer e mare pacat nu vreau sa te descurajez dar e o realitate insa sunteti tanara si aveti un viitor inainte nu va pierdeti speranta cu stima VIOREL SOARE