| CapDeSfecla a întrebat:

Ce pot lucra daca am doar diploma de bacalaureat?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cules de sfeclă. Necalificat.

| sierra1 a răspuns:

Orice dar necalificat

| Sophieka a răspuns:

Buna

In multe domenii, cu posibilitate de avansare in cariera si, in unele companii mari, poti avea suport pentru a continua studiile de facultate.
Informeaza-te pe internet, uitate la categoriile de joburi, citeste informatiile / textele puse de companii pentru candidati.

Daca iti doresti, vei ajunge departe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mc Donald

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Casier, manipulant marfă, ajutor de bucătar, barman, ospătar, comerciant, agent de pază, chelner, sunt doar câteva dintre ele.

| Dolyta a răspuns:

Poti sa depui dosar la AJOFM si sa te înscrie la cursuri gratuite apoi te angajezi pe ce ai facut curs