| littlegirl07 a întrebat:

Ce pot sa devin daca urmez facultatea de drept si de psihologie?

Răspuns Câştigător
| Ramonaaaa a răspuns:

Daca urmezi Facultatea De Drept poti sa ajungi avocat,procuror, notar, judecator iar daca urmezi Facultatea de Psihologie (pe care vreau eu sa o urmez) ajungi psiholog love struck.

11 răspunsuri:
| Chrysk2 a răspuns:

Avocat,psiholog ...etc

| Choco a răspuns:

De la drept iesi avocata, judecator sau din astea de pe la judecatorie, doar ca e ft greu sa intri in barou daca nu ai o ruda pe acolo happy trebuie sa dai o gramada de bani
si d la psihologie iesi psiholog, psihopedagog

| iuli a răspuns:

Daca urmezi dreptul poti sa te faci notar, avocat, procuror, cred ca si judecator. Dupa pshihologie poti sa te faci psiholog.

| PetreConstanta a răspuns:

Crezi ca daca ai hartia in buzunar este ok Fa ceva sa-ti placa - ma refer ca meserie

| PredatoR a răspuns:

Psiholog sau avocat... sau amandoua.happy
Succes!

| hamsteru a răspuns:

Sal,la drept poti deveni asa:avocat,procuror,judecator si de astea in domeniu asta de justitie air la psihologie poti deveni psiholoaga in mai multe domenii:copii,batrani,tulburari, maturitate, eu recomand avocat sa te faci succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa devii multe asta daca gasesti loc de munca ceea ce este foarte greu.

| Veverita a răspuns:

Drept-avocat; psihologie-psiholog, consilier, ...stiu eu...

| Zodiacul a răspuns:

De drept-avocat, procuros
De psihologie-psiholog laughing

| Metin2zM a răspuns:

Tocilar

| adriana_8719 a răspuns:

Avocat sau psihologthinking