| anairayou a întrebat:

Ce pot sa fac sa ma integrez intr-un grup?

4 răspunsuri:
| Own3r a răspuns:

Sa nu fortezi nimic.Intri in grup si doar atat.Totul vine de la sine. Fara frustrari.

| Paix a răspuns:

Pai in primul rand sa pari interesat despre ce discuta dansii, esti atent despre ce vorbesc, nu deschizi un subiect de discutie daca stii ca nu-l poti sustine pana la capat si nu ai abar, pui anumite intrebari despre ce face el/ea, ce filme iti plac, ce hobby ai etc.
Respecta si vei fi respectat!

| Ovidiu_Boboc_1967 a răspuns:

Imprieteneste-te cu cineva din acel grup.

| veroveronica13 a răspuns:

Incearca sa ii asculti pe cei din jurul tau si sa fi fi prietenos