| flavius619 a întrebat:

Ce sa aleg bucatar sau sofer de camion? dau funda la primul raspuns bun

Răspuns Câştigător
| AfRodiTa_4919 a răspuns:

Poti sa le faci pe aman2. poti sa mergi in calatorii iar cand te intorci stii sa ti gatesti si nu cheltui banii castigati prin delegatii comandand pizza si alte cele. daca alegi doar bucatar nu ti vei lua permisul niciodata? pregateste te macar pentru categoria b si vezi apoi daca iti place. succes

14 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Eu cred ca bucatar, e o meserie foarte cautata si plina de satisfactii.

| Psihiatra a răspuns:

Eu una asi alege bucatar.meseria se sofer e una epuizanta, zic eu.plus ca e plina de riscuri.

| Psihiatra a răspuns:

Apropo, important e sa faci ceea ce`ti place tie mai mult si la care te pricepi u mai binewinking

| weeds a răspuns:

Eu as alege sofer de camion, dar tie poate-ti place sa gatesti. Cine stie?

| andreeap a răspuns:

Bucatar straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti prezint facilitatile. Ca bucatar, manci mult si gratis, ca sofer te plimbi mult cu masina si asculti muzica linistit. Eu as alege bucatar oricum, sunt mai putine riscuri de accidente.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt primul raspuns bun poate fi si ultimul, pentru ca nimeni nu stie ce vrei tu cu adevarat sa fii. Poate ca esti un pic confuz, dar cantarind avantajele si dezavantajele fiecarei meserii iti vei da seama ce iti doresti.Bafta multa!

| Dutzulescu a răspuns:

Bucatar. Te murdaresti de faina nu de vaselina si ajungi mai repede acasa, astfel incat prietena/sotia nu are timp sa "calce stramb"...rolling on the floor

| anika33 a răspuns:

Bucatar straight face e o meserie mult mai frumoasa si banoasa

| flavius619 explică:

Va multumesc dar cineva mie dat sansa sa le fac pe aminoua

| Queen_1031 a răspuns:

Niciuna. Esti obligat?

| Dorinta_4956 a răspuns:

Bucatar! O sa mininci permanent ceva bunisor... mmmm. Sunt acum la serviciu si inca nu am luat masa, sorry. Enumera avantajele si dezavantajele de a fi bucatar sau sofer si vezi si tu care cintareste mai mult. Bafta!

| teodora_2333 a răspuns:

Cu siguranta bucatar.Nu esti plecat tot timpul si este o meserie satisfacatoare.

| justsmile_4590 a răspuns:

Bucatar, deoarece are mai multe avantaje. Sper ca te-am ajutat! O zi buna!