| Diaste a întrebat:

Ce sanse credeti ca are un designer vestimentar sa profeseze in romania?

3 răspunsuri:
| Jeny1 a răspuns:

Ai,,pile´´? Bani? Nu-ți face probleme.Nu ai? Probabil că poți avea o idee originală care să te ajute. Oricum cred că ai nevoie de fantezie multă în lumea în care trăim azi.

| Tania a răspuns:

Cam greu,dar nu imposibil in primul rand trebuie sa ai bani si pile.
Asa mai cunosc niste fete care au prezentat niste haine de ale lor, dar nu au castigat nimic... oricum cred ca in alta tara e si mai greu.
Cel mai bine ar fi sa te interesezi mereu de expozitii, concursuri sau ce mai tine de latura asta.

| ValiPopescu a răspuns:

Eu cred ca oricine are sanse, daca este talentat si stie/ invata sa isi vanda/ prezinte "oferta"