| NicusorYo a întrebat:

Ce siteuri cu concursuri stiti? Deci imi dau oameni 774 de voturi si mie imi trebuie 800 de voturi, si castig un ipod de exempluwinking
Fundahappy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine crezi ca-ti da un iPod de 10 milioane numai daca ai 800 de voturi, sa zicem? Nimeni! Mai ales la noi in tara.

| Lexlex a răspuns:

Buna ziua,

Vroiam sa va informez ca incepand de azi vom tine un concurs foarte interesant pe site-ul http://liz-nuntabotez.blogspot.ro/. Persoanele care comanda pot primi prin tragere la sorti 50% din comanda inapoi (cash) si in plus cate un cadou surpriza la fiecare comanda de peste 50 de lei. Va asteptam!