| androoh a întrebat:

Ce slujba imi pot lua astfel incat sa lucrez doar in week`enduri si in timpul vacantelor(inclusiv vacanta de 3 luni)?

3 răspunsuri:
| Altu a răspuns:

Depinde de ce stii sa faci si ce cauti. Este foarte vag forumlata intrebarea.
De exemplu te vezi facand curat? Se poate lucra doar in weekenduri si nu trebuie' sa stii sa faci nimic.
Cel mai clar exemplu de munca de weekend este la o firma ce se ocupa cu organizarea de nunti. Amenajare sali, readucerea ei la starea initiala, fotagrafie, filmari... eventual servire... sunt restaurante care anagajeaza persnal suplimentar pentru asta strict in timpul weekendului.
In vacanta de vara e mai lejer, poti fi barman/ospatar, se deschid toate terasele, poti ocupa pozitiile ocupate de studenti care se intorc acasa, etc.
Doar un exemplu de joburi ce nu necesita cunostinte.
Daca vrei ceva int'un domeniu fii mai explicit(a) cu ce stii ce sa faci.
Daca stii sa faci ceva online orice job ca freelancer e bun, unde esti platit per ora lucrata sau per proiect si''ti faci singur(a) programul.

Răspuns utilizator avertizat
| androoh explică:

Pai ma pricep foarte bine la copii, calculatoare, sunt o fata harnica, imi place sa munceschappy, imi place sa fac poze, vin mereu cu idei noi, imi place sa organizez petrecerihappy