| Parkmin a întrebat:

Ce slujba poti avea daca mergi la relatii internationale si studii europene?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce îți oferă societatea, nu observi să sunt mulți cu studii superioare șomeri?
Succes!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai nimic!
Ce ai invatat tu la "relatii internationale si studii europene"? Ceva, care sa constituie o baza pentru o meserie? Nimic...

Poti opta pentru un job in domeniile urmatoare : Politic, (daca ajungi sa fii bagat/a in seama prin partidul in care sa zicem ca te inscrii) sau diferite programe sociale - europene, care in Romania nu dau roade

| Laura123Laura13 a răspuns:

Sau profesor

| Laura123Laura13 a răspuns:

Cred ca doctor!