| anonim_4396 a întrebat:

Ce staff ii trebuie unui viitor artist in muzica. Si aici ma refer la : cei care il ajuat pe artist : manager, medic, etc. Dau funda happy

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Hristos a Înviat!
Uiți ce este cel mai important: banii, dacă nu îi ai nu te poți duce nici măcar până la o casă de producție.
Pa, pa.

| DeKoniec a răspuns:

Adevarat ca a inviat!
Am bani, am si controllere midi, am so oameni, totul este aranjat. dar ma intereseaza aceste locuri de munca care trebuie sa le ofer eu, staffului meu happy intelegi? big grin