| Nicoleta_7799 a întrebat:

Dupa parerea voastra, care este cel mai mare artist din toate timpurile?(in muzica ma refer).

16 răspunsuri:
| mysterious a răspuns:

Chiar daca nu sunt fan, ascult cu placere melodiile lui Michael Jackson. A fost si este in continuoare, dupa parerea mea, cel mai apreciat artist din toate timpurile.

| mmary a răspuns:

Michael jacksonsad

| Alien a răspuns:

Nicolae Guta!

| ZeDe a răspuns:

2pac

| ZeDe a răspuns:

Pardon... vroiam sa spun Guns n roses am crezut ca ai vrut sa spui care a fost...ma rog asta e parerea mea G'n'R 4ever

| Parker a răspuns:

Frederic Chopin ar fi compozitorul meu preferat.
Ca muzica de actualitate (ma refer la epoca noastra) imi place muzica rock ( in special baladele) ...ca sa dau un nume. Axl Rose sa zicem.
Iar din muzica romaneasca preferatul meu (din toate timpurile) e Tudor Chirila.

| 3ntzz a răspuns:

Buna!
Raspunsul este foarte logic, si anume, cel din avatarul tau, care din pacate a murit crying, este Michael Jackson.

| Mişaaa a răspuns:

Michael Jackson love strucklove struck a fost si va ramane R. I. P crying

| alexandrey a răspuns:

1. michael jackson
2. eminem
3. 50 cent
4. akon

| Alpha13 a răspuns:

Michael Jackson

| Ervin a răspuns:

Sir Michael Jackson se ştie

| andreeaemmma a răspuns:

Cu siguranta nu michael jackson

| funditze a răspuns:

Michael Jackson clasr...love strucklove struck cel mai mare love strucklove struck

| CPR a răspuns:

Parerea mea este ca Ac/Dc au facut istorie la fel si M. J, 2pac, bob marley si king elvis din pacate ultimi mentionati nu mai sunt printre noi dar trebuie sa recunoastem ca fiecare a revolutionat stilul muzical pe care il cantau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este simplu cel mai mare artist este Michel jecson scuze ma daca am sczris gresit dar ...eu cred ca el este talentat in muzica filmari si dans

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Shakira...thinking asa cred eu